Hommik vormsil

Hommikud on alati pisut päikese usku. Vähemalt paremad neist. Mõnedega on muidugi probleeme, aga need kulgevad omasoodu. Need longivad kuskil eemal. Tallinnas või Rakveres. Minu hommik on alati mu sõber. Päike, uduvihm ja vikerkaar. Mida sa ühest hommikust veel oskad tahta. 

Öösel loodud rahvatantsurügemendi valguses püüame täna jätkata õppuseid, et ühel kaunil päeval kõik vaenlased tükkideks tantsida. Või nagu Reigo ütleb - Tarvanpää paneb sandid ka tantsima. Aga oli väga tore ka toolil tantsida. Õhtu edenedes tegin siiski mõned mõõdukamad "tuurad" päris põrandal. 

Eks täna näis, millega päev hommiku üle trumpab. Pean ikka natuke sihikindlam olema, kuigi teha on palju. Ma ei kujuta ette, mismoodi ma oleks siin lõpetanud midagi tõsist homseks ära. Aga vähemalt on selg, jalg ja magu normaalsed. Pole ka tablette võtnud. Parim ravim on liikumine. Eile kaks matka lausa lisaks kottide Tõnu bussitassimisele ja muidu plogerdamine. 

Piltide allalaadimisega on mingi jama. Püüan päeva peale olla sihikindlam. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

advent tuleb

Nii hea, kui on päevi, kus ei pea otsustama, et mida sa järgmiseks teed. Kui päev ise suunab sind. Viimased nädalad ja ka järgmine on puhtal...